PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33355}

24 godziny

Trapped
6,8 17 118
ocen
6,8 10 1 17118
6,6 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum filmu 24 godziny

mierny!!

ocenił(a) film na 4

totalna amatorszczyzna, kiepski scenariusz, kiepska rezyseria, banały na przemian ze scenami najzwyczajnie głupimi. gdyby nie role charlize i courtney dałbym 1. w tej sytacji jednak film oceniam na 4.

ocenił(a) film na 4
gilbert23

zgadzam sie , tez dalam 4, chociaz wg mnie theron gra w podobnych filmach z ta sama maniera, o love sie nie wypowiadam, nie wiem po co i dlaczego...

ocenił(a) film na 3
gilbert23

A ja dałem 3. Film bzdurny. [dopisuję tekst, bo komentarz za krótki]

ocenił(a) film na 8
gilbert23

Film bardzo dobry. Dobra fabuła i scenariusz też!!!!!!!!!!!!! 8/10

ocenił(a) film na 7
patkot28

Bohaterka miała we własnym mieszkaniu faceta na muszce. Odstrzeliłaby mu kolanka i od razu zaczął by śpiewać a dzieciaka przynieśliby w zębach. Jak mu jajka chciała ciąć skalpelem to wymiękł więc był do złamania.

Ogólnie oglądałem film 2x. Za pierwszym robił lepsze wrażenie. Ogólnie za niezłą grę aktorską daje 7/10

Alan83

Niby tacy mądrzy ci porywacze, a zrobili idiotyczne błędy - grubas nie zamknął drzwi, więc dzieciak zwiał, ten drugi wcale się nie zdziwił, że matka porwanego dziecka chce z nim iść do łóżka, a jego żona uwierzyła doktorkowi na słowo, że to nie on zabił jej dziecko, chociaż wcześniej była o tym przekonana, czwórka poprzednich ofiar odzyskała dzieci i widziała porywaczy, ale nie zawiadomiła policji. I co za różnica, czy pieniądze przeleją od razu, czy za 24 godziny? Im dalej, tym gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones