Courtney Love

Courtney Michelle Harrison

7,5
1 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courtney Love

jej córka urodziła się w tym samym dniu co ja :D

patricia_xD

Ja urodziłam się tego samego dnia co Jezus.

Możemy już zacząć bić brawo?

patricia_xD

a ja się urodziłam tego samego dnia co andrew lepper,łyso ci??

patricia_xD

a ja się urodziłam tego samego dnia co andrew lepper, no i co łyso ci??

chesterka89

a ja się urodziłam tego samego dnia co andrew lepper, no i co łyso ci?? to bło do patrici

użytkownik usunięty
patricia_xD

Łał, a ja tego samego dnia co Wojtek Olejniczak z SLD i Artur Żmijewski z "Na dobre i złe", no i na Boga kogo to obchodzi ???

ej, ale Olejniczak jest z 1974, a Żmijewski z 1966. xd

patricia_xD

no to naprawde imponujesz mi, wiesz?

nienawidze tej dzi..ki courtney, jest obleśna, chamska i wulgarna.

Here_s_Johnny

Niczym się w tej chwili od niej nie różnisz;)

patricia_xD

A czy może ktoś z was urodził(a) się tego samego dnia, co rozum, bo - prawdę powiedziawszy po tym co tutaj przeczytałem mam spore wątpliwości ? Co za żenada i dziecinada podniecać się tym, że się urodziło w tym samym roku/miesiącu/dniu co jakaś gwiazda - jeśli nawet to co ? Czy należy w związku z tym takiej osobie gratulować, czy to jakiś zaszczyt dla niej, a tym bardziej czy miała w tym jakiś swój wpływ, by było czego gratulować ? NIE, więc przestańcie się tak podniecać, bo naprawdę nie ma czym ! Świat jest duży, każdy rok ma tylko 365 dni [no, czasem 366] - ciężko więc, żeby każdego dnia, biorąc pod uwagę jak wielki jest świat w dwóch krańcach świata nie urodziły się tego samego dnia przynajmniej dwie osoby. Nawet, jeśli ktoś urodził się tego samego dnia, to nie ma się czym chwalić, bo to żałosne i płytkie !

cOOba

Ale ze strony osób które odpowiadały na komentarz autora raczej pisały to z ironią...Nie bierz tak wszystkiego na serio ;))
Czasem trzeba spuścić z tonu i też pożartować,a że tamat dośc marny,to ćóż...Ale nie trzeba się denerowowac od razu ;))
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
cOOba

Z tego co widzę to już drugi post wyrażał ironie i politowanie dla autora/autorki tematu. Np. ja bynajmniej nie jestem dumny z ludzi urodzonych tego dnia co ja ;-D

patricia_xD

To nie jest jej córka tylko córka Kurta! ; P

jurij32

a tym samym jej córka oO *wybucha śmiechem* Kochanie, objaśnić Ci skąd się biorą dzieci? Nie? Och, jaka szkoda. Jak to sie dzieje ze na strone o Courtney trafiaja sami jej antyfani i wielbiciele Kurta jednoczesnie?

geefri

geefri i kol_ka, widzę, że jesteście nad wyraz inteligentni i szukacie sensacji w każdym zdaniu byle tylko ukazać jacy to jesteście ekstra inteligentni. Otóż nie. Wystarczy troszkę pomyśleć, lecz chyba wolicie od razu po kimś jechać zamiast troszkę ruszyć główką. To chyba oczywiste że Love ją urodziła, ale to Cobain się o nią martwił, kochał ją, troszczył się o nią, a co do Courtney, to chyba jej zabrali prawa rodzicielskie prawda? Love zawsze ją miała głęboko bo jej tylko przeszkadzała, więc była córką Kurta który ją ubóstwiał, a nie Courtney która miała na nią wyj..
Gratuluje płytkiego myślenia..

jurij32

Nie wiem jak na Twojej planecie, ale u nas na Ziemi (to ta trzecia planeta od Słońca - taka niebieska kulka) to KOBIETY rodzą dzieci, w tym przypadku była to Courtney, Kurt dołożył tylko swojego plemnika :D
Tak to jest jak się zwiedza wszechświat bez przewodnika... no nic, miłej wycieczki. Może jeszcze czymś Cię tu zaskoczymy xD

użytkownik usunięty
patricia_xD

cholernie ci zazdroszczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones